Top
Powrót do aktualności

iF Award 2016 dla żaluzji typu swings JASNO

Producent dekoracji okiennych JASNO otrzymał nagrodę iF Product Design Award 2016. JASNO wygrał w kategorii „Materiały/Ściana/Podłoga”, prezentując swoje żaluzje pionowe typu swings. Te pionowe lamele zostały wyprodukowane we współpracy z GBO.

„To dla mnie zaszczyt przyjąć tę prestiżową nagrodę dla żaluzji pionowych JASNO”, powiedział Jeroen Hermans, dyrektor JASNO. „Stworzyliśmy ten produkt, opierając się na idei, aby wnieść coś nowego, cały czas zadając sobie pytanie, czy może być coś jeszcze lepszego, czy to jeszcze pasuje do naszych czasów”.

„Jesteśmy również dumni z tego, że niezależne jury ponownie przyznało nam ten międzynarodowy znak jakości za dobry design. Nagroda ta podkreśla innowacyjny charakter JASNO i jest uwieńczeniem naszej miłej i kreatywnej współpracy,” jak mówi Dennis van den Beuken, dyrektor GBO.

 

Żaluzje pionowe JASNO posiadają unikatowe rozwiązanie: przy pomocy jednego łańcuszka wprawiony zostaje w ruch cały system. Płynnie przesuwające się lamele dają harmonijny i zaskakujący efekt 3D. Dzięki temu sterowanie ilością światła słonecznego oraz zapewnienie prywatności w domu czy biurze wykonuje się jednym ruchem ręki. Żaluzje typu swings dostępne są w różnych kolorach i szerokościach lameli; mogą być wykonane z luksusowego materiału poliestrowego lub tworzywa sztucznego. Szwy na brzegach lameli oraz zaokrąglona szyna w kolorze białym matowym lub aluminiowym matowym nadają im solidny i wytrzymały wygląd, który pasuje do kolekcji JASNO. 

 

O iF Award

IF Design Awards istnieje od 1954 roku, oceniana jest przez międzynarodowe jury, składające się z 58 ekspertów. Tego roku nadesłano około 5300 pomysłów z 53 krajów. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 26 lutego 2016 w BMW Welt w Monachium.

 

 

 

iF Award 2016 dla żaluzji typu swings JASNO