Info

Shuttersy lub żaluzje do werand i wykuszów

Na werandzie lub wykuszu chcemy doskonale regulować dopływ światła. Nie zbyt wiele, kiedy słońce świeci, ale też nie zbyt mało, kiedy jest pochmurno. Weranda lub wykusz muszą oczywiście być najjaśniejszym miejscem w domu! Dlatego shuttersy i żaluzje JASNO stają się wyjątkowym wspólnikiem w tej sprawie.

Doskonała regulacja światła

Lamele shuttersów i żaluzji JASNO można regulować bezstopniowo ustawiając w pożądanej pozycji. Shuttersy JASNO z poprzeczką wzmacniającą dają jeszcze większe możliwości zabawy światłem. Na przykład dolne lamele można zamknąć i nie dopuścić do docierania ostrych promieni do pomieszczenia, a górne zostawić otwarte wpuszczając więcej światła do środka.

Izolacja

Shuttersy i żaluzje firmy JASNO są zrobione z drewna. Materiał ten stanowi naturalną izolację. Ta właśnie cecha sprawia, że drewniane shuttersy i żaluzje firmy JASNO są doskonałe do zastosowania na werandach i wykuszach.

JASNO shuttersy w kolorze białym w werandi
JASNO shuttersy w kolorze białym w werandi

System szynowy

Otwarte czy zamknięte? Czasami chcemy być blisko natury, a innym razem wolimy być nieco wycofani i pozostać w ukryciu. Dzięki płynnemu systemowi szynowemu JASNO shuttersy przesuwają się bez żadnych problemów w jedną i drugą stronę.

Shuttersy również na dach werandy

Decydując się na shuttersy na werandzie, nie zapomnijcie Państwo o pochyłych taflach na jej dachu! Dzięki pomysłowemu dopasowaniu zamontujemy shuttersy JASNO na pochyłym dachu. Oczywiście obsługiwane za pomocą praktycznego pilota.

 

Tutaj można przejść do shuttersów lub żaluzji drewnianych do okien o szczególnych kształtach.
Tutaj więcej informacji o shuttersach a tu o żaluzjach drewnianych, a tu można znaleźć punkt sprzedaży JASNO w Państwa okolicy.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.