Info

Tworzenie atmosfery w salonie za pomocą shuttersów i żaluzji

Dzięki shuttersom i żaluzjom JASNO możecie zamienić Państwo swój salon w prawdziwą wizytówkę domu. Dzięki szczególnym właściwościom shuttersy i żaluzje drewniane JASNO wprowadzają element luksusu w Państwa salonie.

Połączenie shuttersów i żaluzji z zasłonami

Za pomocą shuttersów i żaluzji JASNO stworzycie Państwo nie tylko piękne, przyciągające uwagę wnętrze, ale w połączeniu z zasłonami shuttersy lub żaluzje stworzą bardzo stylowy efekt.

Zabawy światłem

Shuttersy i żaluzje JASNO pozwalają stworzyć miłe, rozproszone światło w salonie. Dzięki regulowanym lamelom możliwe są zabawy natężeniem wpadającego do środka światła słonecznego. Oglądanie telewizji bez uciążliwych promieni ostrego słońca może być prawdziwą przyjemnością. Wybierając shuttersy z poprzeczką wzmacniającą można osobno regulować natężenie światła na górze i na dole oraz określić stopień wymaganej prywatności.

JASNO shuttersy w kolorze białym w salonie

 

JASNO shuttersy w kolorze czarnym w salonie

Szerokość otwarcia dostosowana do potrzeb

W Państwa salonie znajdują się otwierane drzwi ogrodowe albo drzwi przesuwne? W takim przypadku zalecamy użycie shuttersów JASNO, aby uzyskać idealne połączenie piękna i praktyczności. Dzięki płynnemu systemowi szynowemu JASNO shuttersy przesuwają się bez żadnych problemów w jedną i drugą stronę.

 

Tutaj można przejść do shuttersów lub żaluzji do kuchni.
Tutaj więcej informacji o shuttersach a tu o żaluzjach drewnianych, a tu można znaleźć punkt sprzedaży JASNO w Państwa okolicy.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.