Info
Top

Rolety JASNO typu folds: rolety rzymskie

Rolety JASNO typu folds różnią się od innych znanych nam rolet rzymskich. Są one wykonane z papieru tkanego. Nadaje im to solidny, trwały wygląd. Rolety dostępne są w wersji półprzezroczystej, przepuszczającej światło, lub w wersji przygaszonej, w przypadku której światło subtelnie sączy się do wnętrza. Oferujemy także rolety całkowicie zaciemniające. Niezależnie od wybranej opcji papier tkany sprawi, że światło słoneczne nada pomieszczeniu ciepły blask.

Elementem rolet rzymskich, który najbardziej rzuca się w oczy, są z pewnością drewniane listwy. Dopasowanie koloru tkaniny do koloru listwy tworzy roletę o subtelnym wyglądzie. Wybór kontrastowego połączenia kolorystycznego sprawi zaś, że dekoracja okienna będzie silnie przyciągać wzrok. Należy także zwrócić uwagę na detale rolety: małe łączenia na listwach i tkaninie, które są w estetyczny sposób wkomponowane w listwę górną. Oczywiście rolety rzymskie idealnie pasują do naszych shuttersów, żaluzji drewnianych oraz lameli pionowych (również dostępnych w wersji z papieru tkanego, co daje ogromną swobodę kombinacji!).

Rolety rzymskie JASNO do sypialni
Rolety JASNO typu folds Dutch Design

Rolety rzymskie spod znaku Dutch Design

Dzięki roletom typu folds firmy JASNO można nadać wnętrzu holenderski styl. W roku 2012 firma JASNO zleciła pracowni Studio Daphna Laurens opracowanie nowej wersji istniejących dekoracji okiennych. Efektem tej współpracy są rolety JASNO typu folds. Ich cechą charakterystyczną jest proste, oszczędne, a zarazem ponadczasowe wzornictwo, w pełni pasujące do stylu JASNO.

Studio Daphna Laurens projektuje i tworzy charakterystyczne produkty stanowiące połączenie geometrycznych form, naturalnych materiałów i kolorów. Jednym z najbardziej znanych projektów tej pracowni jest seria 'Tafelstukken'.

Rolety rzymskie wykonywane na wymiar

Rolety JASNO typu folds różnią się od innych rolet rzymskich i z tego jesteśmy dumni! Maksymalne wymiary rolety rzymskiej to 3,2 m wysokości oraz 2,4 m szerokości.

Wykończenie jest takie samo, do jakiego przyzwyczaiły nas już inne produkty JASNO: ogromną uwagę poświęcono detalom. Poniższy wykaz przedstawia wszystkie zalety rolet JASNO typu folds.

 • Materiał: papier tkany jest dostępny w sześciu pięknych kolorach i posiada wysoką trwałość kolorystyczną. Dostępne w wersji półprzezroczystej, przyciemniającej i całkowicie zaciemniającej.
 • Drewniane listwy są wykonane z drewna Abachi 100% FSC i dostępne w sześciu stylowych kolorach. Istnieje możliwość wyboru opcji, w której kolor listew drewnianych z przodu i z tyłu będzie różny.
 • Listwa górna: tkanina jest estetycznie wkomponowana w listwę górną, bez zastosowania taśmy przylepcowej. Tworzy to subtelny efekt.
 • Sterowanie roletami rzymskimi: Łańcuszek do rolet jest wyposażony w zrywacz zapewniający bezpieczeństwo dzieci. Możliwe jest zdalne sterowanie rolet Folds za pomocą systemu somfy. Szczególnie praktyczne dla trudno dostępnych okien lub gdy chcemy regulować jednocześnie wiele rolet!
 • Wzornictwo: unikatowe łączenia na listwach zapewniają łatwe prowadzenie sznurków z tyłu rolety i nadają jej prawdziwie designerski wygląd.
 • Wolant: rolety typu folds posiadają wolant chroniący materiał przed przebarwieniami. W połączeniu z zawsze widoczną listwą dolną sprawia on, że rolety wyglądają luksusowo.
 • Pielęgnacja i gwarancja: papier tkany można łatwo wyczyścić przy pomocy szczotki lub odkurzacza pracującego na niskich obrotach. Ponadto oferujemy dwa lata gwarancji na tkaninę oraz trzy lata na drewniane listwy, listwę górną i mechanizm sterowania.
Rolety JASNO typu folds w kolorze białym w salonie
 Style rolet rzymskich JASNO

Zainspiruj się stylami rolet rzymskich

Cztery style tematyczne, jakie stworzyliśmy dla naszych rolet typu folds, pozwalają na dokonanie wyboru spośród palety pięknych połączeń pasujących do każdego wnętrza. Proszę kliknąć na nazwę stylu, aby obejrzeć jego paletę inspiracji.

 • Styl Northern Lights sprawia, że dom samoistnie wypełnia się światłem. Słynna biel z kolekcji JASNO tworzy stylowe wnętrze.
 • Rolety z linii Naturally Moody nadadzą pomieszczeniu sielski charakter. Naturalne kolory tworzą atmosferę relaksu i domowego ciepła.
 • Pełen kolorów styl Sculptural Mix zaczarowuje wnętrze dzięki swoim głębokim, ciepłym kolorom, nadając mu charakter i energię.
 • Dzięki stylowi Simply Modern pomieszczenie zyskuje elegancki, zdecydowany wygląd. Delikatne szarości i kontrastujące czernie sprawiają, że staje się ono jeszcze bardziej stylowe i nowoczesne.

Ile kosztują rolety rzymskie?

 • Cena w wersji półprzezroczystej: wysokość w cm + szerokość w cm x PLN 7,20
 • Cena w wersji przygaszonej: wysokość w cm + szerokość w cm x PLN 9,40
 • Cena w wersji całkowicie zaciemniającej: wysokość w cm + szerokość w cm x PLN 9,90 

Ceny zawierają 23% VAT, lecz nie obejmują kosztów dojazdu i montażu.
Oferujemy 2 lata gwarancji na tkaninę oraz 3 lata gwarancji na drewniane listwy, listwę górną i mechanizm sterowania.

Czy chcą Państwo otrzymać wycenę rolet rzymskich?

Proszę użyć narzędzia do wyceny i wpisać wymiary swoich okien. Otrzymają Państwo przybliżoną cenę rolet JASNO typu folds do Państwa okien. Celem otrzymania dokładnej oferty mogą Państwo zwrócić się do jednego z naszych sprzedawców.

Rolety JASNO typu folds w kolorze brązowym w biurze

Narzędzia do wyceny Znajdź sprzedawcę Zamówienie broszury Bezpłatnych próbek kolorów