Info

Gwarancja

W firmie JASNO chcemy, aby mieli Państwo zaufanie do jakości naszych produktów. Właśnie dlatego udzielamy rozległej gwarancji na nasze produkty. W tym celu należy zachować dowód zakupu. 

Stosujemy rozmaite formy gwarancji. Poniżej przedstawiamy, jaka gwarancja ma zastosowanie: 

  • Shutters: 3 lata gwarancji w przypadku błędów fabrycznych i przebarwień lakieru; w przypadku rejestracji na stronie gwarancyjnej okres ten zostaje przedłużony do 4 lat.
  • Blinds: 3 lata gwarancji w przypadku błędów fabrycznych i przebarwień lakieru; w przypadku rejestracji na stronie gwarancyjnej okres ten zostaje przedłużony do 4 lat.
  • Folds: 2 lata gwarancji w przypadku tekstyliów, 3 lata gwarancji na górną kasetę i mechanizm sterujący. W przypadku rejestracji na stronie internetowej okres ten zostaje przedłużony, odpowiednio, do 2,5 roku i 4 lata.
  • Swings: 2 lata gwarancji w przypadku tekstyliów, 3 lata gwarancji na górną kasetę i mechanizm sterujący. W przypadku rejestracji na stronie internetowej okres ten zostaje przedłużony, odpowiednio, do 2,5 roku i 4 lata.

Warto więc zarejestrować się na naszej stronie gwarancyjnej, aby skorzystać z przedłużonej gwarancji. Dzięki temu można beztrosko cieszyć się dekoracjami okiennymi firmy JASNO!

shutters okkienice wetrewnice

 

blinds zaluzje drewniane

Co nie podlega gwarancji?

Gwarancji nie podlegają uszkodzenia wynikające z wypadku, niewłaściwego użycia i/lub zużycia w wyniku codziennego użytku. 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa dzieci: nasze produkty spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Gwarancji nie podlegają zerwania i ponowne mocowania łańcuszków i linek, jak również wymiana linki lub łańcuszka zerwanego przez wieszak bezpieczny dla dzieci.

Mają Państwo jakieś pytania? Prosimy się z nami kontaktować. 

Skontaktuj się z namiZarejestruj swoje dekoracje okienne

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.