Info

JASNO Shutters & Blinds App dla Apple oraz Androida

JASNO App w iPhonie, iPadzie i urządzeniach z Androidem pokazuje, jak shuttersy oraz żaluzje (Blinds) pasują do Państwa okna. Wystarczą tylko trzy proste kroki i zobaczą Państwo np., jak będą wyglądać shuttersy w oknie pokoju dziecięcego lub żaluzje w oknie w kuchni. 

Kliknijcie na ikonę obok, aby pobrać bezpłatnie App:

 

W 3 krokach shuttersy lub żaluzje w Państwa oknie

Zróbcie Państwo zdjęcie iPhonem lub wybierzcie w App zdjęcie z galerii, podajcie na obrazie, gdzie znajdują się punkty narożnikowe okna / drzwi / przejścia lub szafy, wpiszcie szerokość i pojawi się shutters lub żaluzja.

Teraz mogą Państwo dopasować je na różnorodne sposoby: zmieniając kolor Shuttersów lub Blinds, ilość paneli, sposób obsługi lub szerokość lamel. Mogą Państwo ponadto umieścić więcej Shuttersów lub Blinds w jednym zdjęciu, tak aby powstał obraz całości wnętrza. 

Obróbka zakończona? Mogą Państwo stworzony obraz z shuttersami lub żaluzjami zapisać w galerii, wysłać lub podzielić się nim z innym na Twitterze. 

 

Szukanie punktów sprzedaży

Chcieliby Państwo zobaczyć całą kolekcję JASNO wraz ze wszystkimi (kolorystycznymi) możliwościami? Udajcie się Państwo do najbliższego partnera handlowego JASNO w Państwa okolicy. Punkty sprzedaży znajdą Państwo również w App.

Inspiracje

Wzory shuttersów dla przykładowych okien okrągłych lub dachowych? Spójrzcie Państwo na zdjęcia zrealizowanych projektów

JASNO Shutters App dla iPhona, iPad i iPoda Touch, Android

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.