Info
Top

Shuttersy, nasze oczko w głowie

Stylowe, ponadczasowe i funkcjonalne cacko pasujące do każdego okna i każdego wnętrza. Do okna w łazience, okna dachowego, kanciastego lub okrągłego, uchylno-rozwieranego bądź zwykłego prostokątnego? Nasze shuttersy (zwane także okiennicami wewnętrznymi) pasują do wszystkiego: od małych, trójkątnych okienek na strychu aż po wykusze czy szerokie, przesuwne okna balkonowe w pokoju dziennym. Dekoracje okienne tworzone na wymiar to bowiem standard w firmie JASNO!

Ile kosztują shuttersy?

Cena jest zależna od rodzaju shuttersów. Aby otrzymać dokładną ofertę, najlepiej jest udać się do jednego z naszych profesjonalnych sprzedawców. Możecie Państwo również samodzielnie obliczyć przybliżoną cenę. Nasi sprzedawcy zawsze spotykają się z klientem u niego w domu, aby miał on pewność, że otrzymuje właściwą poradę oraz perfekcyjnie zamontowane dekoracje okienne.

 

Gdzie kupić shuttersy?

Sprzedawcy na terenie całej Europy oferują nasze shuttersy. W salonie wystawienniczym sprzedawcy możecie Państwo obejrzeć nasze tworzone na wymiar dekoracje okienne oraz uzyskać poradę. To świetne udogodnienie: profesjonalista dokona pomiarów okien u Państwa w domu i zamontuje shuttersy.

 

Jakie są rodzaje shuttersów?

Oferujemy 4 różne rodzaje shuttersów. Wszystkie shuttersy robione są na wymiar, dostępne z pionową listą regulacyjną lub bez niej, z lamelami o różnych rozmiarach i z najróżniejszymi opcjami dodatkowymi. Najbardziej charakterystyczna cecha shuttersów JASNO nie rzuca się w oczy: ukryte zawiasy. Zawiasy nie są widoczne, gdyż zostały ukryte w słupku bocznym panelu. Nadają one shuttersom prosty i ponadczasowy wygląd, a także niezwykłą wytrzymałość.

JASNO shutters w kolorze białym w salonie
JASNO shuttersy w kolorze białym w salonie

 

Każdy rodzaj shuttersa posiada innego rodzaju, wyjątkowe właściwości:

Shuttersy Primewood

Drewniane shuttersy posiadające certyfikat FSC® czy też shuttersy Primewood z białego drewna tekowegonajlepiej sprzedającym się produktem.

 • Nadają się do okien o każdym kształcie, a więc także do okien okrągłych, skośnych lub trójkątnych, jak i do okien dachowych.
 • Dostępne w różnych kolorach bejc i lakierów z kolekcji JASNO. Opcje kolorystyczne obejmują również palety RAL i NCS.
 • Oprócz lameli o szerokości 47 mm, 63 mm i 89 mm regulowane lamele dostępne są także w wersji XXL (114 mm). Znakomicie komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami.
 • Na potrzeby pomieszczeń, w których dekoracje okienne muszą być sterylne, shuttersy Primewood mogą zostać wykończone lakierem hygienilac.
 • Shuttersy Primewood dostępne są w cenie od 2.290,00 PLN/m².

Shuttersy Aqualine

Wodoodporność - oto najważniejsza cecha shuttersów Aqualine. Są one produkowane w pełni z ABS, wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

 • Shuttersy z tworzywa sztucznego można zamówić również do okien o nietypowych kształtach.
 • Wodoodporne shuttersy dostępne są w 6 popularnych odcieniach bieli i kremu.
 • Stanowią one idealne rozwiązanie w przypadku okien w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki, baseny, pomieszczenia w spa czy kuchnie.
 • Oprócz lameli o szerokości 47, 63 i 89 mm mogą zostać wykonane również z solidnymi lamelami XXL mierzącymi 114 mm.
 • Shuttersy Aqualine dostępne są w cenie od 2.290,00 PLN/m².
JASNO shuttersy w kolorze białym w łazience
JASNO shuttersy w kolorze białym do drzwi składanych

 

Shuttersy Ecowood

Shuttersy JASNO Ecowood są produkowane z prasowanych włókien drzewnych z lasów uprawianych w sposób przyjazny dla środowiska. Ładne, trwałe i korzystne.

 • Do okien prostych.
 • Dostępne w 5 najpopularniejszych odcieniach bieli z kolekcji JASNO z lamelami o szerokości 47, 63 i 89 mm.
 • Ponieważ wykorzystujemy 'odpady', nasza firma przetwarza drewno w sposób jeszcze bardziej wydajny.
 • Shuttersy Ecowood można znakomicie łączyć w pomieszczeniach z produktami z linii Primewood. Nie zaleca się stosowania obu rodzajów okiennic w jednym otworze okiennym ze względu na niewielkie różnice w wykonaniu pomiędzy nimi.
 • Shuttersy Ecowood dostępne są w cenie od 1.690,00 PLN/m².

Shuttersy Ecowood Plus

Plus oznacza coś więcej, bowiem te shuttersy posiadają dwie dodatkowe zalety:

 • Regulowane lamele w shuttersach Ecowood Plus wykonane są z lżejszego materiału ABS. Dzięki temu ich panele mogą być szersze niż w przypadku wersji Ecowood.
 • Ponadto shuttersy Ecowood Plus można zamówić w 18 kolorach lakieru.
 • Shuttersy Ecowood Plus dostępne są w cenie od 1.890,00 PLN/m².
JASNO shuttersy w kolorze czarnym w łazience
JASNO shuttersy w kolorze czarnym dla wysokich okien
JASNO shuttersy w kolorze białym w łazience

 

Zachęcamy do pobrania aplikacji do shuttersów i sprawdzenia, jak będą prezentowały się w Państwa oknach.

Przy pomocy naszej darmowej aplikacji możecie Państwo sprawdzić, jak nasze shuttersy i żaluzje drewniane będą wyglądały w oknach Państwa domu.


 

Wskazówka

Shuttersy w wykuszu okiennym, żaluzje drewniane (blinds) w kuchni, a zaciemniające rolety rzymskie w sypialni? Nasze żaluzje drewniane, rolety rzymskie i lamele pionowe idealnie pasują również do shuttersów zamontowanych w tym samym pomieszczeniu.

 

Dlaczego shuttersy firmy JASNO?

Decydując się na produkty JASNO, wybierają Państwo trwałość, znakomitą obsługę i jakość. Jednakże jakość ta jest przeważnie nieco ukryta w naszych shuttersach. Wymieńmy chociażby ukryte zawiasy czy techniczny słupek boczny. To właśnie te niewidoczne elementy sprawiają, że nasze shuttersy są wyjątkowo ładne i wytrzymałe! Nie bez powodu styliści urządzający wnętrza, a także magazyny wnętrzarskie wybierają nasze okiennice wewnętrzne. Można je spotkać również w wielu domach: od szeregówek po wille.

Shuttersy nadają się do każdego okna. Nasze okiennice wewnętrzne przeznaczone są zawsze do montażu w pomieszczeniach, nigdy na zewnątrz. A co także istotne: ten typ dekoracji okiennej jest bardzo łatwy do wyczyszczenia. Shuttersy sprawiają, że wnętrze staje się niezwykle ładne. To takie proste. Rozjaśnij swój dom