Info

Architekci i projekty

JASNO oferuje tworzone na wymiar rozwiązania dla hoteli oraz na potrzeby projektów

Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo hotel czy też restaurację, zajmują się Państwo tworzeniem projektów, posiadają pracownię projektową, centrum SPA, biuro bądź też mają Państwo drugi dom za granicą, firma JASNO chętnie pomoże w nadaniu niezwykłego końcowego szlifu Państwa wnętrzu. Ściśle współpracujemy z projektantami, architektami (wnętrz) oraz specjalistami z dziedziny urządzania wnętrz. Dotychczas zrealizowaliśmy już wiele różnych, wyjątkowych projektów.

Dzięki JASNO każdy projekt stanie się szczególny

Sprawcie Państwo, aby Wasz hotel czy restauracja przeobraziła się w miejsce, w którym chce się przebywać, aby biuro bądź pracownia projektowa zmieniła się w inspirujące miejsce pracy lub też aby Wasze centrum SPA zyskało świeży i higieniczny wygląd. A może zechcecie Państwo po prostu wspaniale wypocząć w swoim domu za granicą wyposażonym w nasze shuttersy i żaluzje? Brzmi dobrze?

Sprawdźcie Państwo, jaką wartość dodaną mogą stanowić produkty JASNO dla Waszego projektu i skontaktujcie się Państwo z nami.

Zarządzanie projektami JASNO w kraju i za granicą!

Od doradztwa i projektu aż po pełne zarządzanie nim wraz z montażem: współpraca z JASNO robi ogromną różnicę. Wraz z naszymi doświadczonymi menedżerami projektów, działem zamówień i monterami możemy zadbać o to, aby Państwa projekt został wyposażony w shuttersy i/lub żaluzje. Możemy w krótkim terminie przyjąć zlecenie do realizacji i od początku do końca odciążyć Państwa w ten sposób, dbając oczywiście także o jakość i szczegóły.

Shuttersy i żaluzje JASNO w hotelach i restauracjach

Wiele hoteli zdecydowało się już na wybór shuttersów i żaluzji JASNO. Nasze rozwiązania zapewniają znakomity poziom zaciemnienia i prywatność. Holenderska Organizacja Klasyfikacji Hoteli (NHC - Nederlandse Hotel Classificatie) uznała, że shuttersy i żaluzje JASNO blinds spełniają pod względem ochrony przed światłem normy podstawowe dla hoteli posiadających do 5 gwiazdek włącznie.

Shuttersy idealnie nadają się również do restauracji. Tworzą one atmosferę i odróżniają się od nadal powszechnie stosowanych zasłon. To znakomite rozwiązanie, które pozwoli na przeobrażenie Państwa restauracji w wyjątkowe i pełne klimatu miejsce.

Rozwiązania JASNO dla Państwa domu lub hotelu za granicą

Firma JASNO to idealny partner w zakresie urządzania wnętrz w domu lub w hotelu za granicą. Nasi doradcy zajmujący się pomiarami i montażyści przyjeżdżają do Państwa i przejmują wszystkie zadania. Istnieje możliwość skorzystania z naszej pomocy już na etapie budowy domu czy też hotelu. Możemy dokonać pomiarów, gdy tylko zamontowane zostaną okna! A Państwo będziecie musieli zająć się tylko jedną rzeczą: cieszeniem się pięknym wnętrzem domu lub hotelu wyposażonego w shuttersy oraz żaluzje JASNO.

Shuttersy i żaluzje JASNO w Państwa firmie

Centra SPA, salony urody i salony fryzjerskie podkreślają przy pomocy shuttersów i żaluzji JASNO blinds atmosferę dobrego samopoczucia i relaksu. Dzięki swoim znakomitym parametrom z zakresu odporności na działanie wilgoci, akustyki i higieny produkty JASNO posiadają dodatkowe atuty. Również placówki opieki zdrowotnej oraz gabinety stomatologiczne i lekarskie mają wysokie wymagania w dziedzinie higieny. Shuttersy i żaluzje JASNO blinds można w łatwy i właściwy sposób utrzymywać w czystości.

Zaś biura zyskują dzięki shuttersom i żaluzjom JASNO blinds nie tylko imponujący wygląd, lecz także możliwości doskonałej regulacji światła. Produkty JASNO wykorzystywane są również w muzeach do dokładnego sterowania ilością światła, co pomaga chronić kosztowne kolekcje przed zniszczeniem. Istnieje też możliwość zamontowania shuttersów w sklepie. Stanowią one idealne rozwiązanie, które pozwoli na stworzenie pełnego atmosfery wnętrza i zachęci klientów do dłuższego pozostawania w nim.

Kontakt

Firma JASNO chętnie pomoże Państwu, by Państwa projekt odniósł wyjątkowy sukces. Do Państwa dyspozycji posiadamy także różnego rodzaju dokumenty na temat naszych produktów.

Kontakt

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.