Info

Shuttersy i żaluzje drewniane idealnym rozwiązaniem dla łazienki

Shuttersy lub żaluzje drewniane w łazience? To doskonałe połączenie! Tak, shuttersy i żaluzje drewniane (rolety) JASNO nadają łazience piękny wygląd i tworząc specyficzną atmosferę w pomieszczeniach dają użytkownikom wspaniałe, relaksujące uczucie wizyty w spa. Wodoodporne shuttersy i odporne na wilgoć żaluzje drewniane doskonale nadają się do dekoracji okien łazienkowych.

Wodoodporność to znak rozpoznawczy shuttersów Aqualine

Shuttersy Aqualine doskonale nadają się do mokrych pomieszczeń i w szczególności do łazienek! Shuttersy Aqualine są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Shuttersy Aqualine mogą być montowane w oknach o wyjątkowym kształcie lub w oknach uchylno-rozwieranych. W skrócie, shuttersy to idealna dekoracja okien w łazience.

Preferujecie Państwo shuttersy Primewood? Również one doskonale nadają się do mokrych pomieszczeń. Należy zadbać jedynie o odpowiednią i wystarczającą wentylację, w przeciwnym razie przepada gwarancja lakieru użytego do wykończenia shuttersów.

Shuttersy dla okien uchylno-rozwieranych

 

Żaluzje drewniane

Stosując żaluzje drewniane JASNO nie musisz martwić się o wilgoć

Żaluzje drewniane JASNO są wykończone specjalnym lakierem lub olejem wodoodpornym. Żaluzje drewniane JASNO są wodoodporne i można je bezproblemowo stosować w łazience czy spa. W przeciwieństwie do shuttersów Aqualine, żaluzje drewniane nie są odporne na bezpośredni kontakt z wodą. Żaluzje drewniane są odporne na wilgoć pochodzącą ze skondensowanej pary wodnej (pod warunkiem dobrej wentylacji). 

Shuttersy i żaluzje pomogą stworzyć Ci nastrojową łazienkę

W łazience chcesz cieszyć się relaksującą atmosferą. Z shuttersami lub żaluzjami drewnianymi JASNO bawisz się grą promieni słonecznych. Decydujesz nie tylko o atmosferze pomieszczenia, ale także o zabezpieczeniu prywatności. Odpowiednie ustawienie żaluzji w łazience ogranicza wgląd z zewnątrz i jednocześnie zapewnia wystarczający dostęp światła. Żaluzje można też całkowicie zamknąć ciesząc się atmosferą stworzoną przez elektryczne oświetlenie łazienki.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.