Info

JASNO swings: lamelami pionowymi

Żaluzje JASNO swings, zwane są także lamelami pionowymi, to nastrojowe i praktyczne ozdo by okienne m.in. na potrzeby okien w salonach, kuchniach lub biurach. Doskonale nadają się one również do dzielenia przestrzeni. Wyjątkową cechą naszych żaluzji typu swings jest to, że mogą one przyjmować różne pozycje. Przy użyciu jednego łańcuszka lamele są mianowicie naprzemiennie poruszane. W ten sposób powstaje harmonijny i zaskakujący efekt 3D. Zabawa ze światłem staje się jeszcze ciekawsza!

Pionowe lamele wykonane na wymiar (i zgodnie z Państwa gustem)

Żaluzje JASNO typu swings nie są zatem zwykłymi lamelami pionowymi. Dzięki wyjątkowemu i oryginalnemu systemowi obracania w Państwa domu zagości typowy produkt JASNO. Z pasją do perfekcji i dbałością o detale nadajemy lamelom nowe życie. Wyróżniony nagrodami iF Award oraz GIO Award przyznawanymi produktom o wyjątkowym wzornictwie!

Mogą Państwo wybrać spośród pięknej palety modnych oraz podstawowych kolorów i materiałów lub też zdecydować się na kontrast i zastosować lamele w dwóch różnych kolorach, które będą poruszały się naprzemiennie. Żaluzje typu swings, podobnie jak nasze shuttersy, żaluzje czy rolety rzymskie, wykonywane są na wymiar i dostępne w wielu różnych opcjach.

 

Żaluzje JASNO typu swings

 

Ile kosztują żaluzje typu swings?

Cena jest zależna od rodzaju żaluzji. Najkrócej mówiąc, żaluzje typu swings dostępne są w cenie już od € 156,- za m2. Celem uzyskania oferty na wymiar proszę skontaktować się z jednym z naszych profesjonalnych sprzedawców. Możecie Państwo również samodzielnie obliczyć przybliżoną cenę. Nasi sprzedawcy zawsze dokonują pomiarów w domu u klienta, by miał on pewność, że otrzymuje właściwą poradę oraz perfekcyjnie zamontowane dekoracje okienne.

 

 

Gdzie kupić żaluzje typu swings?

Sprzedawcy na terenie całej Europy oferują nasze żaluzje typu swings. W salonie wystawienniczym sprzedawcy możecie Państwo obejrzeć nasze tworzone na wymiar dekoracje okienne i uzyskać fachową poradę. Sprzedawca zadba także o wykonanie pomiarów okien w Państwa domu i o zamontowanie żaluzji.

 

Żaluzje JASNO typu swings
Żaluzje JASNO typu swings

 

Jakie są rodzaje żaluzji typu swings?

Żaluzje JASNO typu swings dostępne są w różnych stopniach transparentności. W ofercie znajduje się także kilka rodzajów materiałów. W ten sposób w każdej przestrzeni można stworzyć odpowiedni efekt świetlny, a także zapewnić pożądany poziom prywatności przy pomocy lameli pionowych. Dla uzyskania szczególnego efektu można zastosować kombinację lamel tekstylnych i z tworzywa sztucznego w jednej szynie.

Zalety żaluzji typu swings firmy JASNO:

 • Materiał: Lamele wykonane są z luksusowego materiału poliestrowego lub tworzywa sztucznego.
 • Kolory: 47 kolorów i wzorów, od kości słoniowej po głęboką czerń, od oliwkowej zieleni po srebro.
 • Szerokość lameli: 89 lub 127 mm.
 • Prywatnośćdostępne w 3 opcjach transparentności - od znacznego zaciemnienia po duży dopływ światła.
 • Szyna górnaszyna wykończeniowa dostępna jest w 2 eleganckich kolorach: białym matowym lub aluminiowym matowym. Żaluzje typu swings dostępne są również w wersji bez systemu obracania.
 • Łańcuszek do regulacjijasnoszary, solidny łańcuszek pasujący do każdego koloru lameli. Są one wyposażone w chroniący dzieci system zrywania, który otwiera się, gdy wywierany jest na niego nacisk.
 • Sznurek: do przesuwania lameli w lewo lub w prawo jest jasnoszary. Zostaje dostarczony z bloczkiem zabezpieczającym, odcinającym sznurek w chwili obciążenia pętli.
 • Obciążnik: obciążniki znajdujące się pod lamelami z luksusowego poliestru ograniczają w jak największym stopniu ryzyko, iż będą one powiewać. Obciążnik ten jest obszyty tkaniną, dzięki czemu posiada on trwały wygląd
 • Wykonanie na wymiar: prosty wygląd sprawia, że żaluzje typu swings idealnie nadają się do dużych okien, np. w drzwiach przesuwnych, w domu lub w biurze. Ale żaluzje te świetnie sprawdzą się także w hotelu czy domu letniskowym. I są one wykonywane zawsze i wszędzie na wymiar.
 • Wymiary: żaluzje typu swings mają maksymalnie 4 m wysokości i 5,75 m szerokości, a minimalnie 1 m wysokości i 30 cm szerokości.

 

Żaluzje JASNO typu swings
Żaluzje JASNO typu swings
Żaluzje JASNO typu swings

 

Są wykonane z przędzy trevira cs

Lamele z tkaniny są w całości wyprodukowane z przędzy trevira cs i dostępne są w kolekcjach Urban oraz Sahara.

Kolekcja Urban zapewnia subtelne sączenie się światła przez lamele do wnętrza.

 • Do wyboru jest 8 różnych kolorów.
 • Dostępne szerokości lameli to 89 i 127 mm.
 • Lamele z kolekcji Urban są ogniotrwałe.
 • Lamele z tkaniny można czyścić przy pomocy odkurzacza ze szczotką pracującego na niskich obrotach lub miotełki do kurzu.
 • Żaluzje z kolekcji Urban dostępne są w cenie od € 182,- za m2.

 

Lamele z kolekcji Sahara zatrzymują większość światła wpadającego do wnętrza.

 • Do wyboru jest 11 najróżniejszych prostych kolorów.
 • Dostępne szerokości lameli to 89 i 127 mm.
 • Lamele z kolekcji Sahara są ogniotrwałe.
 • Lamele z tkaniny można czyścić przy pomocy odkurzacza ze szczotką pracującego na niskich obrotach lub miotełki do kurzu.
 • Żaluzje z kolekcji Sahara dostępne są w cenie od € 170,- za m2.

 

Żaluzje JASNO typu swings
Żaluzje JASNO typu swings

 

Żaluzje typu swings z tworzywa sztucznego

Kolekcja żaluzji z tworzywa sztucznego, nosząca także nazwę Petrol, to najbardziej zaciemniający wariant żaluzji typu swings. Proszę jednak pamiętać, że lamele z systemem obrotowym nie przylegają do siebie w 100%, na skutek czego mogą przepuszczać drobne smugi światła.

 • Do wyboru jest 28 różnych kolorów i wzorów.
 • Oprócz szerokości 89 mm określona liczba kolorów dostępna jest także w wersji 127 mm.
 • Lamele z tworzywa sztucznego są ogniotrwałe.
 • Lamele z tworzywa sztucznego można czyścić przy pomocy odkurzacza ze szczotką pracującego na niskich obrotach, miotełki do kurzu lub też sporadycznie myć przy pomocy łagodnego detergentu i wody.
 • Kolekcja Petrol składa się z 4 kategorii cenowych, a ceny zaczynają się od € 156,- za m2.

 

Dlaczego żaluzje typu swings firmy JASNO?

Decydując się na produkty JASNO, wybierają Państwo trwałość, znakomitą obsługę i jakość. Otrzymują Państwo dwa lata gwarancji na lamele i trzy lata na szynę oraz elementy z tworzywa sztucznego.

Żaluzje JASNO typu swings różnią się od innych lameli pionowych i z tego jesteśmy dumni! 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.