Info

Shuttersy lub żaluzje: element budujący nastrój w pomieszczeniu wellness

Nadajcie Państwo swojemu basenowi lub pomieszczeniu wellness spokojny, śródziemnomorski nastrój. Rozproszone światło shuttersów i żaluzji JASNO niesie ze sobą uczucie luksusu i dobrobytu. Żaluzje drewniane i shuttersy JASNO są odporne na wilgoć i dlatego idealnie nadają się do pomieszczenia wellness.

Bez obaw o wilgoć

Żaluzje drewniane i shuttersy JASNO są malowane specjalnym lakierem a zawiasy są wykonane z materiałów nierdzewnych. Dzięki tym właściwościom można bez obaw stosować shuttersy i żaluzje drewniane JASNO w pomieszczeniu wellness. Może nie jako zasłona prysznicowa, ale na pewno jako przyciągająca uwagę ochrona przed słońcem.

JASNO shuttersy w kolorze białym w strefie wellness
JASNO drewniane żaluzje w kolorze brązowym w JASNO shuttersy w kolorze białym w strefie wellness

Tworzenie atmosfery za pomocą światła

W pomieszczeniu wellness chcemy cieszyć się relaksującym otoczeniem. Dzięki shuttersom lub żaluzjom drewnianym JASNO możliwe są zabawy światłem. Można w ten sposób nie tylko stworzyć atmosferę, ale też zadbać o intymność i prywatność.

Drewno brzmi lepiej

Wprowadźmy ciepły dźwięk do pomieszczenia wellness: Shuttersy i żaluzje firmy JASNO są zrobione z drewna. Tworzy to ciepłą akustykę w tych czasem nieco zimnych pomieszczeniach wellness.

 

Tutaj można przejść do shuttersów lub żaluzji drewnianych do gabinetu.
Tutaj więcej informacji o shuttersach a tu o żaluzjach drewnianych, a tu można znaleźć punkt sprzedaży JASNO w Państwa okolicy.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.