Info

Żaluzje JASNO: żaluzje drewniane

Żaluzje JASNO są stylowe i funkcjonalne, dzięki nim stworzysz niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Nasze lamele wykonane z trwałego drewna Paulownia pozwalają Ci łatwo bawić się światłem słonecznym i cieniem. Ponadto to lekkie drewno o subtelnej strukturze słojów nadaje żaluzjom ekskluzywny wygląd. Różnica między shuttersami? Lamele można podciągać lub przechylać za pomocą sznurków regulacyjnych.

Niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie urządzone jest w stylu wiejskim, nowoczesnym czy klasycznym, nasze żaluzje zawsze pasują do wnętrz. A ponadto są one zawsze wykonywane w pełni na wymiar.

Żaluzje JASNO salon
Żaluzje JASNO sypialni

Stwórz swój własny styl dzięki żaluzjom JASNO

Z naszymi żaluzjami możesz dosłownie iść w dowolnym kierunku. Lakierowane żaluzje JASNO mają maksymalnie 308 cm szerokości i 304 cm wysokości. Jeśli wybierzesz je w kolorze bejcy lub matowego oleju, maksymalna szerokość wynosi wtedy 244 cm, a maksymalna wysokość to 304 cm.

Spersonalizuj swoje żaluzje i wybieraj spośród:

  • Różne kolory lakieru i bejcy z kolekcji JASNO, te same modne kolory wnętrza jak w ofercie shuttersów. Lub wybierz rolety zaimpregnowane matowym olejem, aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt.
  • Nowość: drabinka taśmowa o różnych szerokościach; wąska taśma wynosząca 10 mm, standardowa (25 mm) lub bardzo szeroka (38 mm).
  • Sznurek drabinkowy ze standardowymi otworami lub unikalna wersja, w której sznurki biegną z przodu i z tyłu każdej lameli. Dzięki temu żaluzje są wyjątkowo zaciemniające i oferują jeszcze więcej prywatności.
  • Szerokość lameli 50 lub 63 mm.
  • Nowość: nasze rolety są również dostępne z napędem, zarówno ze sznurkiem drabinkowym, jak i z taśmą drabinkową!

Żaluzje JASNO sypialni
Żaluzje JASNO Kuchnia

Ile kosztują żaluzje?

Żaluzje są dostępne od € 293,- ma naszej stronie internetowej można z łatwością obliczyć orientacyjne ceny. Aby otrzymać dokładną ofertę, zapraszamy do jednego z naszych profesjonalnych dealerów. Nasi dealerzy zawsze przychodzą do Twojego domu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz właściwą poradę oraz perfekcyjnie zamontowane dekoracje okienne.

Żaluzje JASNO vtwonen salon
Żaluzje JASNO Kuchnia
Żaluzje JASNO Łazienka

 

Pobierz aplikację JASNO i zobacz, jakie żaluzje pasują do Twoich okien

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji można wizualizować shuttersy i drewniane żaluzje, stojąc przed oknami swojego domu. będą wyglądały w oknach Państwa domu.


 

Wskazówka

Shuttersy w wykuszu okiennym, żaluzje drewniane (blinds) w kuchni, a zaciemniające rolety rzymskie w sypialni? Nasze żaluzje drewniane, rolety rzymskie i lamele pionowe idealnie pasują również do shuttersów zamontowanych w tym samym pomieszczeniu.

 

Dlaczego żaluzje drewniane od JASNO?

Jeśli wybierzesz JASNO, wybierzesz zrównoważony rozwój, obsługę, jakość i komfort w najdrobniejszych szczegółach. Żaluzje JASNO nie wypaczają się, górna skrzynka jest zawsze stalowa, a dolna listwa o trapezowym kształcie. Gdy żaluzje są zamknięte, ta dolna listwa opada za dolną listwę, dzięki czemu nie powstają żadne brzydkie zadrapania na parapecie.

Otrzymujesz standardową 3-letnią gwarancję na błędy produkcyjne i montażowe. Nasze żaluzje są również łatwe w utrzymaniu. I oczywiście zawsze wykonane na miarę.

Przekonany o możliwościach? W Twojej okolicy zawsze znajduje się profesjonalny dealer, który chętnie doradzi w zakresie możliwości i zajmie się całym procesem od pomiarów po montaż.

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.