Info

Konserwacja i czyszczenie

Shuttersy i żaluzje są łatwe do utrzymania w czystości. Kurz i małe zabrudzenia wystarczy po prostu usunąć za pomocą zmiotki do kurzu lub Swiffera. Uporczywe zabrudzenia usuniecie Państwo za pomocą wilgotnej ściereczki. Nie należy stosować agresywnych środków czyszczących, bo mogą one uszkodzić lakier. Najprostszą i najszybszą metodą czyszczenia lameli jest ich zamknięcie i wytarcie po ich obu stronach do czysta. W ten sposób tylko małą część lameli trzeba wyczyścić kawałek po kawałku.

Konserwacja i czyszczenie lameli pionowych

Usuwanie ewentualnego kurzu z żaluzji JASNO (lamele pionowe) również jest łatwe. W tym celu należy użyć odkurzacza pracującego na niskiej mocy ssania z głowicą szczotkową, delikatnej szczotki lub miotełki do kurzu. Lamele z poliestru można także przecierać lekko wilgotną ściereczką.

Aby uzyskać informacje na temat czyszczenia danego produktu, można skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą.

W jaki sposób można wymienić lamele w shuttersach?

W trakcie montażu shuttersów instalator zostawił kilka zapasowych lameli. Gdyby okazało się, czego oczywiście nie życzymy, że konieczna jest wymiana lameli, to korzystając z poniższych linków można pobrać instrukcję, jak to zrobić.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.