Info

Tworzenie oazy odpoczynku dzięki shuttersom lub żaluzjom drewnianym w sypialni

Zbawienne działanie odpoczynku nocnego zaczyna się od relaksującego otoczenia. Dzięki shuttersom i żaluzjom drewnianym JASNO można przemienić sypialnię w prawdziwą oazę spokoju. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że shuttersy i żaluzje drewniane JASNO są wymarzonym kandydatem do wyjątkowej gry światłem w sypialni.

Państwa prywatność w Państwa rękach

Dzięki shuttersom i żaluzjom drewnianym JASNO ciekawskie spojrzenia znajdą się tam, gdzie powinny: poza sypialnią. A dzięki shuttersom z poprzeczką wzmacniającą nie trzeba już wybierać pomiędzy światłem a prywatnością. Można zamknąć dolne lamele a górne zostawić otwarte i wpuścić do środka dużo światła słonecznego.

JASNO shuttersy w kolorze białym w sypialni
JASNO drewniane żaluzje w kolorze białym w sypialni

Tak ciemno jak przy zasłonach

Shuttersy i żaluzje drewniane JASNO zapewniają wyjątkowe zacienienie w sypialni. Także w dzień!

Idealne w przypadku alergii na kurz

Shuttersy i żaluzje drewniane JASNO nie powodują unoszenia się kurzu. Są one wykonane z wyjątkowej jakości drewna i są łatwe do utrzymania w czystości. W sypialni nasze shuttersy i żaluzje drewniane stanowią imponującą alternatywę dla zasłon. Idealne w przypadku alergii na kurz.

 

Tutaj można przejść dor shuttersów lub żaluzji drewnianych w pomieszczeniu wellness.
Tutaj więcej informacji o shuttersach a tu o żaluzjach drewnianych, a tu można znaleźć punkt sprzedaży JASNO w Państwa okolicy.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.