Top
Powrót do aktualności

JASNO Foto-aplikacja dla shuttersów

JASNO wprowadza na rynek mobilną aplikację dla iPhona i iPod Touch. Ta bezpłatna aplikacja daje możliwość udekorowania okna shuttersami (wewnętrznymi okiennicami) w trzech prostych krokach. JASNO jest w ten sposób pierwszą firmą w branży osłon przeciwsłonecznych, która wprowadza na rynek taką aplikację.

Zróbcie zdjęcie okna, podajcie, gdzie znajdują się punkty narożne okna i wstawcie shuttersa. Od razu bardzo szybko i realistycznie widać, jakie shuttersy pasują do Państwa wnętrza. Podczas zabawy kolorami, szerokością lamel lub ilością paneli, możecie całkowicie według uznania skomponować shuttersy. Do tego App przedstawia najbliższe punkty sprzedaży.

Marzenie staje się rzeczywistością

Badania wskazują, że wielu ludzi pyta, czy shuttersy w ogóle pasują do ich wnetrza. Simon Sants, Dyrektor Jasno i twórca App: „Od kilku lat rozmyślałem nad możliwością pokazania ludziom, jak shuttersy prezentują się w ich wnętrzu. Pomimo naszych przykładów i zdjęć w domach innych ludzi trudno było to zobrazować. Dzięki dzisiejszej technologii, JASNO App, moje marzenie jeszcze lepszego wsparcia potencjalnych klientów przy ich wyborze i decyzjach stało się rzeczywistością.”

Wzrost sprzedaży shuttersów do wykuszy 

Według JASNO klienci często mają problemy z doborem dekoracji w oknach wykuszowych. 'Czy będzie jeszcze widać szprosy i witraże?' lub 'Czy okno nie będzie zbyt udekorowane?', takie są dzisiejsze pytania. Simon Sants: "Proszę sfotografować wykusz, obrobić zdjęcie z App i ocenić samemu. Biorąc pod uwagę realistyczną wizualizację shuttersów spodziewam się, że ludzie korzystający z z aplikacji łatwiej przekonają się do shuttersów i będą one częściej kupowane do wykuszy. ".

JASNO Foto-aplikacja dla shuttersów