Top
Powrót do aktualności

JASNO inspiruje architektów wnętrz do aranżacji wirtualnych kuchni i łazienek

Wizualizacje to coraz popularniejsza forma promocji asortymentu wyposażenia wnętrz. Wysoka jakość wirtualnych aranżacji nie odbiega od profesjonalnych zdjęć, co sprawia że warto wykorzystać tę formę prezentacji do pokazania swoich produktów. JASNO zdecydowało się wziąć udział w przedsięwzięciu "Homplexowe Wnętrza", w którym kilkuset projektantów z Europy kreuje pomysły na urządzenie kuchni i łazienek z oknami zasłoniętymi shuttersami.

 „Homplexowe Wnętrza” to wspólne przedsięwzięcie firmy Homplex – właściciela serwisu internetowego z interaktywnymi przepisami na wnętrza homplex.pl i warszawskiego dewelopera Atlas Estates – oferującego mieszkania w inwestycjach w Warszawie i Gdańsku. Jako Główny Partner konkursu Deweloper udostępnia plany mieszkań w trzech warszawskich inwestycjach: ConceptHouse Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego oraz Capital Art Apartments. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu w tych nieruchomościach otrzymają gotowe pomysły na aranżację mieszkania, a projektanci poza przyznanymi nagrodami mają szansę na odpłatne wykonanie dalszych projektów i możliwość ich realizacji we współpracy z klientem.

 

W II edycji konkursu przed uczestnikami postawiono zadanie wykonania fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni i łazienek na planach mieszkań dewelopera wykorzystując wymagania ich przyszłych użytkowników oraz elementy wyposażenia wnętrz Partnerów Konkursu. Wśród marek udostępniających swoje produkty i odpowiadające im modele 3d poza JASNO znalazły się również: Ceramika Paradyż i MyWay (płytki i mozaiki), Kermi ( kabiny prysznicowe i grzejniki), Drewpol (fronty mebli kuchennych), Porta i Villadora (drzwi), Artewizjon (stoły), Loft Design System (ścienne panele 3d), ArteEspina (dywany), Homplex Studio (tapety i fototapety) i TouchOfArt (obrazy polskich artystów).

 

Powstałe w wyniku inicjatywy aranżacje prezentowane będą przez rok w serwisie Homplex.pl dla 2 mln użytkowników, a Atlas Estates udostępni je na stronach swoich inwestycji prezentując możliwości aranżacyjne oferowanych mieszkań. Dla klientów dewelopera z konkursowych inwestycji przygotowana będzie oferta specjalna na zakup szuttersów, które znalazły się w Homplexowych aranżacjach.

 

Zapraszamy wszystkich architektów wnętrz projektujących w 3d do udziału w "Homplexowych Wnętrzach", zgłoszenia przyjmowane są od 15 do 30 kwietnia 2013r, wymagana jest wcześniejsza rejestracja w celu poznania wymagań mieszkańców, ściągnięcia planu mieszkania i modeli 3d wybranych produktów. Więcej na temat przedsięwzięcia przeczytać można na stronie: http://homplexowewnetrza.pl/ 

JASNO inspiruje architektów wnętrz do aranżacji wirtualnych kuchni i łazienek