Blog

Back to blog

NOWA KOLEKCJA SHUTTERSÓW I ŻALUZJI

JASNO rozpoczyna sezon wiosenny prezentując nową kolekcję shuttersów i drewnianych żaluzji. Dzięki nowym kolorom, nowym taśmom, nowemu rodzajowi drewna i nowym wymiarom listew, nowe kolekcje oferują znacznie więcej możliwości użycia oraz zapewniają doskonałe dopasowanie dekoracji okiennych do wymagań klientów. 

Dzięki wykorzystaniu do ich produkcji drewna Paulownia shuttersy i żaluzje drewniane można ze sobą doskonale łączyć. Shuttersy i żaluzje są dostępne w tych samych kolorach, dzięki czemu idealnie do siebie pasują. Oprócz zawsze popularnych odcieni bieli i czerni, w kolekcji znaleźć można również asortyment w stylowej kolorystyce, stosowanej do wystroju wnętrz. Dostępne są również żaluzje o matowym wykończeniu olejem. 

Ulepszona kolekcja shuttersów

W celu zagwarantowania jeszcze wyższej jakości asortymentu, kolekcja shuttersów została ulepszona. Ponadto, asortyment kolekcji został rozszerzony o listwy w nowym rozmiarze: 76 mm. „Ten 'średni' rozmiar jest, na przykład, niezwykle popularny w Wielkiej Brytanii” mówi dyrektor Jeroen Hermans. „Oczekujemy, że oprócz oferowanych rozmiarów listew S (63 mm), L (89 mm) i XL (114 mm) zawartych w naszej kolekcji, klienci uznają nowy rozmiar za bardzo interesujący”. 

Żaluzje z napędem elektrycznym

Hermans: „Przypatrzyliśmy się również kolekcji żaluzji i wdrożyliśmy wiele ulepszeń. Oferujemy obecnie taśmy w 3 rozmiarach: oprócz naszego standardowego rozmiaru zarówno bardzo wąską jak i bardzo szeroką. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z naszej oferty żaluzji o napędzie elektrycznym.” 

Specjalistyczne porady 

Nowe shuttersy i drewniane żaluzje można zamawiać u jednego z wielu punktów sprzedaży JASNO w Europie. Do nich można zwrócić się o specjalistyczną poradę dotyczącą możliwości zastosowania oraz kolorystyki drewnianych żaluzji lub shuttersów. 

JASNO zaluzje drewniane kuchnie