Blog

Back to blog

Marzenie każdej kobiety

Szafa wnękowa. Wreszcie wystarczy miejsca na wszystkie buty, a przestrzeni nie zabraknie również i na męskie ubrania. Odetchną więc wszyscy mężczyźni, którzy dotąd musieli zadowalać się kilkoma niewielkimi półkami.

Sezamie, otwórz się

Słyszę zastrzeżenia: „Shuttersy to przecież okiennice?”. Przyjrzyjmy się temu razem. Większość szaf wnękowych posiada drzwi prowadzące wprost do krainy ciuchów. Często są to drzwi przesuwne, które można teraz zastąpić shuttersami, tworząc przytulną atmosferę. W dodatku firma JASNO oferuje shuttersy na wymiar. Wygodę tego rozwiązania doceni każdy, kto chce ustawić szafę np. na poddaszu, gdzie trzeba uwzględnić kształt dachu. 

Lamele stałe

Lamele (pionowe listwy) shuttersów są najczęściej na stałe ustawione w danym położeniu – mogą być całkowicie zamknięte lub częściowo otwarte. W tym drugim przypadku nadamy wnętrzu głębi, subtelnie ukazując przestrzeń znajdującą się za shuttersami. To stylowy, typowy dla shuttersów efekt. Warto dodać, że shuttersy można także częściowo zastąpić panelem. Możliwości jest więc wiele!  

Montaż na szynie lub bez szyny

Istnieją różne sposoby montażu shuttersów – na szynie, jako system przesuwany lub składany. Można jednak zamontować je również bez szyny, co umożliwi np. jednoczesne otwieranie dwóch skrzydeł drzwi. Warto spełniać swoje marzenia, a w tym wypadku wystarczy poszukać w Internecie „szafy na wymiar” lub odwiedzić jednego z partnerów handlowych firmy JASNO

 

Pozdrawiam, Cynthia 

Dziennikarka-freelancerka i blogerka dla m.in. JASNO

 

JASNO Shuttersy szafy na wymiar