Blog

Back to blog

Shuttersy w łazienkach i toaletach

Nasi sprzedawcy i monterzy odwiedzają wiele domów, zaglądając także do tych najintymniejszych pomieszczeń. Dokładnie mierzą okna, tak aby nasze dekoracje okienne pasowały do nich idealnie. Oglądają zarówno toalety w hotelach, jak i maleńkie ubikacje, w których też znajdują się okna. Zebraliśmy tu przykłady shuttersów w łazienkach i toaletach. Zapraszamy na małe posiedzenie i obejrzenie ich!

Shutters hotel Dux

Shuttersy w hotelu Dux w Roermond. Shuttersy nadają się również do łazienek, a zwłaszcza nasze produkty z nowej linii Aqualine. Są one wykonane z tworzywa ABS, co zapewnia im wodoodporność. Pozwolą także nadać pomieszczeniu odpowiednią prywatność. Jak w przypadku tego okna, górne i dolne lamele reguluje się niezależnie od siebie.

Dakraam met shutters in badkamer

Okno dachowe w łazience, wspaniały przykład wykorzystania shuttersów w oknie marki Velux. Zdjęcie pochodzi od sprzedawcy JASNO z ’t Woonarsenaal.

Shutters in badkamer

Tak też można: shuttersy ze sterowaniem przy pomocy opcji SilentView (bez drążka, co nadaje im nieco bardziej tradycyjny charakter). W tej nowoczesnej łazience wysokie, wąskie okna nie zapewniały widoku na zewnątrz, natomiast shuttersy znakomicie ją ozdobiły. 

Aqualine shutters

Pierwsze zdjęcie najnowszych shuttersów: shuttersy JASNO Aqualine odporne na rozbryzgi.

Speciale raamvorm shutters

W przypadku okna o takim kształcie - jaka alternatywa istnieje, jeżeli chodzi o dekoracje okienne? W każdym przypadku do tej falistej formy idealnie pasować będą shuttersy wykonane na wymiar.

Więcej przykładów naszych dekoracji okiennych w łazienkach można znaleźć na Pinterest oraz Instagramie.

Shuttersy w łazienkach