Info
Top

Opcje montażu shuttersów

JASNO oferuje cztery opcje montażu shuttersów. Ich wybór zależy od ilości dostępnego miejsca w otworze okiennym, od tego, czy wnęka jest prosta oraz od sposobu otwierania okna lub drzwi. Partner firmy JASNO udzieli Państwu fachowej porady na temat najwłaściwszego sposobu montażu w danym przypadku. Nie musicie Państwo przeprowadzać pomiarów ani montażu na własną rękę, gdyż nasz Partner Handlowy wykona to za Państwa w fachowy sposób.

  • Na ościeżnicy: przy takim sposobie montażu shuttersy umieszczane są najgłębiej w otworze okiennym. Belka montażowa, na której zamocowane są panele, jest mocowana bezpośrednio na ościeżnicy.  
  • Wewnątrz otworu okiennego: belka montażowa jest w tym wypadku mocowana wewnątrz wnęki. Te formę montażu można zastosować również wtedy, gdy otwór w murze nie jest dokładnie prostokątny.
  • Przy pomocy R-ramy: montaż wewnątrz otworu okiennego z wykorzystaniem R-ramy jest idealnym rozwiązaniem do okien uchylno-obrotowych. Dzięki niemu shuttersy są wysunięte możliwie najdalej do przodu i możemy w optymalny sposób wykorzystać funkcję uchylną okna. R-rama zasłania także ewentualne nierówności, jeżeli otwór okienny nie jest całkiem prosty.
  • Na ścianie: gdy montaż w świetle okna jest niemożliwy, shuttersy mogą zostać zamontowane na ścianie. W ten sposób możemy również osiągnąć bardzo ładny efekt.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.