Info
Top

Obsługa shuttersów może być niezwykle łatwa

Zaledwie jednym ruchem ręki możemy uchwycić światło słoneczne. Aby to ułatwić, system sterowania shuttersami JASNO jest wyjątkowo lekki i prosty w obsłudze. Mogą Państwo wybrać komfort, jakiego Państwo potrzebują dzięki różnego rodzaju opcjom sterowania panelami i lamelami.

W jaki sposób chcieliby Państwo otwierać bądź zamykać shuttersy? Wybór należy do Państwa:

  • panele z zawiasami otwierane na bok;
  • połączone panele z zawiasami otwierane na bok;
  • szyna składana: połączone panele z zawiasami składane na szynie, idealne do bezproblemowej obsługi wysokich i szerokich shuttersów;
  • szyna przesuwna: shuttersy przesuwane po szynie - idealne w przypadku niewielkich przestrzeni lub zabudowy szafowej;
  • ręcznie zdejmowane panele (panel nie jest przymocowany za pomocą zawiasów i można go w całości zdjąć, aby np. umyć okno).

Możliwości obsługi lameli:

  • pionowa listwa regulacyjna z przodu lameli;
  • Sopcja Silentview: poruszanie bezpośrednio lamelami - w przypadku tego rozwiązania nie jest stosowana pionowa listwa regulacyjna, a mechanizm sterowania jest w sposób niewidoczny ukryty w słupku bocznym.

Czy chcą Państwo poznać więcej możliwości sterowania światłem? Dzięki poziomej poprzeczce środkowej możliwe jest poruszanie lamelami górnymi i dolnymi w sposób niezależny od siebie. Poprzeczka ta jest niezbędna w przypadku wyższych paneli: Primewood und Ecowood Plus od 198 cm, Ecowood od 187 cm.

Dzięki wysokim shuttersom pomieszczenie nabiera dostojnego charakteru. Czy wysokość Państwa okna przekracza 338 cm lub też chcą Państwo oddzielnie regulować ilość światła u góry i u dołu? W takim przypadku mogą Państwo wybrać podwójne rzędy paneli umieszczonych nad sobą.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.