Info
Top

Shuttersy i żaluzje drewniane idealnym rozwiązaniem dla łazienki

Shuttersy lub żaluzje drewniane w łazience? To doskonałe połączenie! Tak, shuttersy i żaluzje drewniane (rolety) JASNO nadają łazience piękny wygląd i tworząc specyficzną atmosferę w pomieszczeniach dają użytkownikom wspaniałe, relaksujące uczucie wizyty w spa. Wodoodporne shuttersy i odporne na wilgoć żaluzje drewniane doskonale nadają się do dekoracji okien łazienkowych.

Wodoodporność to znak rozpoznawczy shuttersów Aqualine

Shuttersy Aqualine doskonale nadają się do mokrych pomieszczeń i w szczególności do łazienek! Shuttersy Aqualine są wykonane z ABS, wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Shuttersy Aqualine, dostępne w 6 popularnych białych i kremowych kolorach, mogą być montowane w oknach o wyjątkowym kształcie lub w oknach uchylno-rozwieranych. W skrócie, shuttersy to idealna dekoracja okien w łazience.

Preferujecie Państwo shuttersy Ecowood lub Primewood? Również one doskonale nadają się do mokrych pomieszczeń. Należy zadbać jedynie o odpowiednią i wystarczającą wentylację, w przeciwnym razie przepada gwarancja lakieru użytego do wykończenia shuttersów.

Shuttersy dla okien uchylno-rozwieranych

 

Żaluzje drewniane

Stosując żaluzje drewniane JASNO nie musisz martwić się o wilgoć

Żaluzje drewniane JASNO są wykończone specjalnym lakierem lub olejem wodoodpornym. Aluminiowa rynna górna jest odporna na korozję.  Żaluzje drewniane JASNO są wodoodporne i można je bezproblemowo stosować w łazience czy spa. W przeciwieństwie do shuttersów Aqualine, żaluzje drewniane nie są odporne na bezpośredni kontakt z wodą. Żaluzje drewniane są odporne na wilgoć pochodzącą ze skondensowanej pary wodnej (pod warunkiem dobrej wentylacji). 

Shuttersy i żaluzje pomogą stworzyć Ci nastrojową łazienkę

W łazience chcesz cieszyć się relaksującą atmosferą. Z shuttersami lub żaluzjami drewnianymi JASNO bawisz się grą promieni słonecznych. Decydujesz nie tylko o atmosferze pomieszczenia, ale także o zabezpieczeniu prywatności. Odpowiednie ustawienie żaluzji w łazience ogranicza wgląd z zewnątrz i jednocześnie zapewnia wystarczający dostęp światła. Żaluzje można też całkowicie zamknąć ciesząc się atmosferą stworzoną przez elektryczne oświetlenie łazienki.